Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 24.03.2026, 08:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Muszą być...

Acha.


To, że jeden z drugim dziennikarz coś tam sobie powie nie rozwiewa niczego.

Gramy ostatnio tak słabo, że wpuszczenie juniorów nic nie pogorszy.

Chłopaki wymyślili, że Omic zagra z Podhalem i wtedy się okaże Oczywiście znowu oceniać będzie Jop bo transmisji nie ma .

Teraz gdyby Omic zagrał w lidze i pokazał jakość, którą ma, to Jop wyszedłby na całkowitego indolenta, albo jeszcze gorzej. Dlatego wszystko będzie robił żeby nie dać mu szansy. A przydupasy będą jego polityki bronić.

Całe szczęście jest Królewski, który prędzej czy później uderzy pięścią w stół i skończy się cwaniakowanie Jopa. Nie po to klub sprowadza piłkarza żeby trener przez swoje urojenia nie dał mu porządnej szansy w lidze. Porządna szansa to 3 mecze od początku do co najmniej 70 minuty. Nawet mimo słabej postawy. Dokładnie taka jaką dostają Duarte, Duda, Igbekeme Kuziemka. W czym oni są lepsi od Omica? Skoro oni nic nie grają, a cały czas grają to Omic, Kutwa, Baniowski też na takie traktowanie zasługują. A założę się że Omic czy Baniowski wychodząc w pierwszym składzie nie będą spacerować jak pupile Jopa.



Taa nawet ze Zniczem widoczny był ten efekt olania.


Dzięki Królewskiemu przynajmniej mamy dodatni bilans z Wrocławiem. Gdyby mecz doszedł do skutku to forma drużyny którą wypracował Jop. Wcale dodatniego bilansu nie gwarantowała.
Nie gwarantowała?Przecież my ostatni mecz w lidze przegraliśmy 8 listopada 10 kolejek temu.
Z maliniakami prawdopodobnie padłby remis
Odpowiedz cytując