Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.03.2026, 12:46
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Tak na prawdę to trzeba chwalić Jopa, że pomimo kryzysu i słabej gry, ciągle jesteśmy w czołówce, utrzymujemy prawie całą przewagę i nie przegrywamy meczów. Chciałoby się po 5:0 wygrywać ale kryzysy też będą. Jeśli obecnie to nasz największy kryzys i gorzej nie będzie to szacun dla Jopa.
Jaro, tylko że ten "kryzys" trwa co najmniej od listopada. Wisła gra totalną padakę od kilku miesięcy.
Ok, w tym czasie przegrywamy raptem 1 mecz z Polonią a drugi oddaje walkowerem Young Global Leader.
Ale jednak wygrywamy również niezbyt często a remisy są raczej szczęśliwe dla nas.

Moim zdaniem jedną z przyczyn, dla których rozpadła się Wisła jest sposób zarządzania piłkarzami przez trenera.

Zobaczymy co będzie za 2 tygodnie. Przygotowania stricte fizycznego poprawić się w tak krótkim czasie nie da, natomiast czas na zaleczenie mikrourazów na pewno jest.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując