|
Można narzekać że tracimy głupio punkty (i slusznie), ale jestem przekonany że drużyny za nami graja tak frajersko również dlatego że podchodzą do spotkań po nas "Wisla potraciła, to my wygramy i mamy ich". I znowu koncentracja na wyniku, a nie na grze.
Slask i Wieczysta się skompromitowaly tak samo jak my w tej kolejce. To jest fakt.
|