Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1029
Stary 23.03.2026, 06:07
Można narzekać że tracimy głupio punkty (i slusznie), ale jestem przekonany że drużyny za nami graja tak frajersko również dlatego że podchodzą do spotkań po nas "Wisla potraciła, to my wygramy i mamy ich". I znowu koncentracja na wyniku, a nie na grze.

Slask i Wieczysta się skompromitowaly tak samo jak my w tej kolejce. To jest fakt.
Odpowiedz cytując