pepe72 napisał(a):

Gra do d... punkty się zgadzają, zwłaszcza po meczach "grupy pościgowej".
Zagrosik twierdzi, że 62 wystarczy do awansu i ja się nie będę upierał przy 64
|
Przede wszystkim to 68 pkt to gorna granica max pkt dla Śląska i Chrobrego.
Dla Wieczystej 67
Dla PGM 66
Polonia Warszawa i Ruch 64
Na dystansie 8 spotkan to jaka te zespoły moga wykrecic średnia jesli obecnie maja ~1,69 - 1,57?
Nasza tragiczna wiosenna średnia to.... 1,66