|
Zawodnicy przed meczem z Odrą Opole pozowali do zdjęcia z koszulką Bartosza Talara.
Wiadomo coś, czy nasz zawodnik znowu złapał jakąś poważniejszą kontuzję? (jest po dwukrrotnym zerwaniu więzadeł)
A może jest jakiś inny przykry powód okazania takiego wsparcia?
Btw. Piotruś Starzyński przed pierwszym meczem rezerw chyba również złapał uraz, bo teraz ani widu ani słychu jakis informacji o nim.
|