Smuga napisał(a):

|
Na to samo zwróciłem uwagę wcześniej. Mam wrażenie, nie pierwszy raz zresztą, że FraMat złośliwie się uczepił Carbo, a tu problem jest szerszy, bo forma co najmniej 70% drużyny leczy i kwiczy. Za Rodado to dziękujmy Bogu i prośmy Go o zdrowie dla Ángela, bo to dzięki niemu w głównej mierze Jop może się poszczycić dobrą średnią. To naturalne, że zdarzy mu się słabszy okres, zwłaszcza gdy się poobija.
|
Aktualnie Angel ma problemy z kolanem, ma prawo grać gorzej. W sumie to powinien się leczyć, zamiast ryzykować poważniekszy uraz.
FraMat patologicznie nienawidzi piłkarzy ściągniętych za Kiko, ale wiele osób zwracało już uwagę że nie tylko Mark wygląda gorzej.