Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 21.03.2026, 19:33
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Na to samo zwróciłem uwagę wcześniej. Mam wrażenie, nie pierwszy raz zresztą, że FraMat złośliwie się uczepił Carbo, a tu problem jest szerszy, bo forma co najmniej 70% drużyny leczy i kwiczy. Za Rodado to dziękujmy Bogu i prośmy Go o zdrowie dla Ángela, bo to dzięki niemu w głównej mierze Jop może się poszczycić dobrą średnią. To naturalne, że zdarzy mu się słabszy okres, zwłaszcza gdy się poobija.
Aktualnie Angel ma problemy z kolanem, ma prawo grać gorzej. W sumie to powinien się leczyć, zamiast ryzykować poważniekszy uraz.

FraMat patologicznie nienawidzi piłkarzy ściągniętych za Kiko, ale wiele osób zwracało już uwagę że nie tylko Mark wygląda gorzej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując