Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 21.03.2026, 16:32
Co gorsze z tabeli wynika, że Arek może być więcej niż jedna.


FraMat napisał(a):Wyświetl post
Aha... brakuje Carbo. Nowe, nie wiedziałem.
Carbo już dawno nie dojeżdża.
A kto aktualnie dojeżdża?

W tym problem, że nikt.

Może jakoś doczołgamy się do tej ekstraklasy, ale bardziej siłą woli niż graniem w piłkę.

Dzisiaj w ciężkim meczu mentalnie, wolicjonalnie było dobrze, ale gry nie było żadnej. Klepanie na przetrwanie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując