Co gorsze z tabeli wynika, że Arek może być więcej niż jedna.
FraMat napisał(a):

Aha... brakuje Carbo. Nowe, nie wiedziałem.
Carbo już dawno nie dojeżdża.
|
A kto aktualnie dojeżdża?
W tym problem, że nikt.
Może jakoś doczołgamy się do tej ekstraklasy, ale bardziej siłą woli niż graniem w piłkę.
Dzisiaj w ciężkim meczu mentalnie, wolicjonalnie było dobrze, ale gry nie było żadnej. Klepanie na przetrwanie.