Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.03.2026, 15:32
Dlaczego naszym aż tak bardzo się nie chce grać? Protestujemy przeciwko czemuś? W poprzednich meczach chwilami coś tam szarpali a dzisiaj nawet im się nie chce pozorować gry.
Ostatnio edytowane przez thechris : 21.03.2026 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując