|
Czekam też na jakieś działania PZPN w sprawie kondycji muraw.
Czemu na Wiśle, czy w Opolu są piękne trawniki (I liga!), a w takim Radomiu, pokazywanym w C+, jest kretowisko, na którym brakuje tylko krowiego placka na środku?
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|