Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5415
Stary 20.03.2026, 13:40
Czekam też na jakieś działania PZPN w sprawie kondycji muraw.

Czemu na Wiśle, czy w Opolu są piękne trawniki (I liga!), a w takim Radomiu, pokazywanym w C+, jest kretowisko, na którym brakuje tylko krowiego placka na środku?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując