Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.03.2026, 20:52
To już nie te czasy, żeby komuś się "nie opłacało" awansować szczebel wyżej.

@As

Po cyrkach Amiki z Lechem i Grodziska z Polonia nie ma żadnej możliwości na przeniesienie/odkupienie/przekazanie w ofierze licencji.
Odpowiedz cytując