Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.03.2026, 13:28
W koszmary będzie mozna uwierzyć jeśli rozstrzygnięcia 3 najbliższych kolejek nie będą po naszej mysli:

Puszcza - Slask
Polonia W - Miedź
Stal Mielec - Wieczysta

Wieczysta - ŁKS
Śląsk - Pogon Siedlce
Puszcza - Polonia W

Polonia W - Śląsk
Ruch - Wieczysta

2 z 3 rywali może tu wyciągać 9/9 pkt, ale równie dobrze 4/9

My w tym czasie mamy 3 "chłopców do bicia" , gdzie nawet 7/9 pkt będzie przyjęte z rozczarowaniem.

Jeśli faktycznie ktorych z naszych rywali max zapunktuje, a my stracimy frajersko punkty to oczywiście zrobi sie ciepło.

Natomiast patrząc na innych:
Ruch - ma najtrudniejszy terminarz ze wszystkich - na 9 kolejek w 6 grają z topem
Chrobry - nie ma ławki ani takiej ofensywy by wszystko wygrywać
Pogoń Grodzisk - nikt nie ma pojecia po co im by byla ekstraklasa, chyba tylko żeby sie wymienić licencja z Legia gdyby spadła
Odpowiedz cytując