|
W koszmary będzie mozna uwierzyć jeśli rozstrzygnięcia 3 najbliższych kolejek nie będą po naszej mysli:
Puszcza - Slask
Polonia W - Miedź
Stal Mielec - Wieczysta
Wieczysta - ŁKS
Śląsk - Pogon Siedlce
Puszcza - Polonia W
Polonia W - Śląsk
Ruch - Wieczysta
2 z 3 rywali może tu wyciągać 9/9 pkt, ale równie dobrze 4/9
My w tym czasie mamy 3 "chłopców do bicia" , gdzie nawet 7/9 pkt będzie przyjęte z rozczarowaniem.
Jeśli faktycznie ktorych z naszych rywali max zapunktuje, a my stracimy frajersko punkty to oczywiście zrobi sie ciepło.
Natomiast patrząc na innych:
Ruch - ma najtrudniejszy terminarz ze wszystkich - na 9 kolejek w 6 grają z topem
Chrobry - nie ma ławki ani takiej ofensywy by wszystko wygrywać
Pogoń Grodzisk - nikt nie ma pojecia po co im by byla ekstraklasa, chyba tylko żeby sie wymienić licencja z Legia gdyby spadła
|