Karherop napisał(a):

Mecze bezpośrednie ekip z miejsc top7, zakładając że powyżej 12 pkt straty juz kluby nie maja juz co na nas patrzeć:
Kolejka 26: -
Kolejka 27: Chrobry - Ruch
Kolejka 28 : Polonia W - Śląsk
Kolejka 28: Ruch - Wieczysta
Kolejka 29: Ruch - Wisła
Kolejka 30: Polonia W - Chrobry
Kolejka 30: Ruch - Pogoń Grodzisk
Kolejka 31: Pogoń Grodzisk - Wieczysta
Kolejka 32: Wisła - Chrobry
Kolejka 33: Polonia W - Wisla
Kolejka 34: Śląsk - Pogon Grodzisk
Kolejka 34: Wieczysta - Chrobry
I zobaczymy kto z tej pogoni za nami będzie odpadał
|
Jakbym miał obstawiać na dziś to pokuszę się tylko o TOP4 i będzie to: Wisła, Polonia, Wieczysta i Śląsk. W jakiej kolejności to cholera wie. Tzn. jakbym mial obstawiac z perspektywy neutralnego kibica to powiedziałbym, że na 99% Wisła na 1/2, Śląsk 2/3, Wieczysta 2/3, Polonia 4.
Ale, że sezon w sezon znosimy upokorzenie za upokorzeniem to z perspektywy kibica Wisły dalej tego TOP2 nie jestem pewien.
Cały czas w koszmarach widzę napedzającego się Śląska z Wieczytą którzy pod koniec kwietnia albo i wczesniej dobijają do nas na 2/3 pkt i gra zaczyna się od nowa.