Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2026, 13:28
No tylko As trafnie napisał,że przecież mecz się odbył.Sędziowie byli na boisku,kibice na trybunach a transmisja w TV. Więc z jakiej paki odszkodowanie....
Odpowiedz cytując