Temat
:
Kibice Wisły o ekstraklasie ogółem z nami czy bez
Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline
#
179
17.03.2026, 12:45
Moja trójka; Nieciecza, świnia, maccabi Kraków umacnia się w pewności spadku......za 3-4 kolejki bedzie to top 3 (od konca) i raczej już do finału utrzyma się status quo.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 17.03.2026 o godz. 14:03.
WildDog
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WildDog
Znajdź inne posty napisane przez WildDog