swiety37 napisał(a):

Ja się obawiam, że kluby przestaną być bezczelne i zaczną lepiej kombinować z usterkami.
Wg mnie powinni powiązać obecność kibiców gości z obecnością kibiców gospodarzy. Skoro gości nie przyjmują to stadion zamknięty też na gospodarzy.
|
Myślę, że na coroczny remont kibli, przypadający akurat na mecz z Wisłą, PZPN już się nie nabierze. Trochę nadziei daje interwencja PZPN w przypadku meczu z Tychami, gdzie szybciutko postawili ich do pionu.