Adasss napisał(a):

|
Na razie to nie zanosi się, żeby ktoś poza nami zdobył te 60 punktów. A co dopiero 2 takie zespoły.
|
Biorąc dotychczasową średnią punktów na mecz jako podstawę to drugi Śląsk skończy sezon z 58-59 punktami.podobnie Wieczysta.
Kolejne drużyny 57 i mniej.
My powinniśmy przy utrzymaniu naszej średniej skończyć na poziomie 70-71 punktów.