Karherop napisał(a):

Finał sprawy powie nam czy będą wpuszczani kibice gości czy nie na mecze w przyszłość.
Natomiast bez znaczenia dla nas jest wyrok w kontekście kolejnych walkowerów - uważam że bezwzględnie na wszystkie mecze musimy juz jechac z kibicami gości czy bez (raczej będzie i tak z).
Wiekszej afery niż ta ostatnio juz nie wykręcimy.
|
Biedne małpki, zapłacą za te 3.14zdy. Duza banka to dla malinowych pikuś, sutryk kosztem zwierzaków wybuli. Dla innych klubów to jednak majątek i raczej nie pozwolą sobie na zamykanie sektora dla nas.
PS. Przepraszam za zdublowane ale forum cos niezbyt dobrze jeszcze hula.Wydawalo się mnie, że pierwszy wpis poszedł w kosmos.