Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.03.2026, 16:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Finał sprawy powie nam czy będą wpuszczani kibice gości czy nie na mecze w przyszłość.

Natomiast bez znaczenia dla nas jest wyrok w kontekście kolejnych walkowerów - uważam że bezwzględnie na wszystkie mecze musimy juz jechac z kibicami gości czy bez (raczej będzie i tak z).

Wiekszej afery niż ta ostatnio juz nie wykręcimy.
Biedne małpki, zapłacą za te 3.14zdy. Duza banka to dla malinowych pikuś, sutryk kosztem zwierzaków wybuli. Dla innych klubów to jednak majątek i raczej nie pozwolą sobie na zamykanie sektora dla nas.


PS. Przepraszam za zdublowane ale forum cos niezbyt dobrze jeszcze hula.Wydawalo się mnie, że pierwszy wpis poszedł w kosmos.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 16.03.2026 o godz. 16:09.
Odpowiedz cytując