Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 13.03.2026, 23:44
Tak oto PZPN udając od 3 lat że nie ma problemu strzelił sobie w stopę.
dlaczego? nas to już mniej obchodzi zdobędziemy jeszcze 6-9 pkt i jesteśmy ponad tym tematem.
jadka zacznie się wśród klubów 2-10 miejsc i ten smród będzie się ciągnął do końca sezonu,sądy odwołania itp,itd. nie wiem czy ogarną to dobrze do baraży,oby
Odpowiedz cytując