|
Tak oto PZPN udając od 3 lat że nie ma problemu strzelił sobie w stopę.
dlaczego? nas to już mniej obchodzi zdobędziemy jeszcze 6-9 pkt i jesteśmy ponad tym tematem.
jadka zacznie się wśród klubów 2-10 miejsc i ten smród będzie się ciągnął do końca sezonu,sądy odwołania itp,itd. nie wiem czy ogarną to dobrze do baraży,oby
|