grogoriogreg napisał(a):

Polonia mając szansę na zbliżenie się do nas na 6 punktów przerywa swoją świetną serię i przegrywa z ŁKS...
Nie chce nas gonić ten peleton...
|
Presja. Czyli to czego nie sa w stanie policzyć żadne algorytmy.
A dodatkowo ŁKS przy Szoce stał sie poukladanym zespołem, co jest dla nas świetna informacja - będzie odbierał punkty wielu zespolom, a dla nas ich pozycja jest bez znaczenia