|
Dlatego przydałby się tam jakiś spec od stawiania autobusów i kąsania kontratakami / sfg, a nie zwolennik bardziej ryzykownej i "nowoczesnej" gry (nie dopasowanej do materiału ludzkiego), jak Piszczek.
Trener, którego zatrudnili, to typowy trener "strażak".
Polonia mając szansę na zbliżenie się do nas na 6 punktów przerywa swoją świetną serię i przegrywa z ŁKS...
Nie chce nas gonić ten peleton...
|