Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2026, 09:47
Dlatego przydałby się tam jakiś spec od stawiania autobusów i kąsania kontratakami / sfg, a nie zwolennik bardziej ryzykownej i "nowoczesnej" gry (nie dopasowanej do materiału ludzkiego), jak Piszczek.


Trener, którego zatrudnili, to typowy trener "strażak".


Polonia mając szansę na zbliżenie się do nas na 6 punktów przerywa swoją świetną serię i przegrywa z ŁKS...
Nie chce nas gonić ten peleton...
Odpowiedz cytując