Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.03.2026, 22:05
Drakonska kare - to dostanie Wisla - slask tylko pieniezna - obawiam sie ze taki cyrk oberwiemy wiecej niz komukolwiek sie miesci w glowie , ale spoko- ruch kibicowski - honor- wiernosc i inne takie te slogany sprzed 30 lat - obym sie mylił i oby skonczylo sie tylko na 1-23 mln i tylko 6 punktach minusowych ...oby
Odpowiedz cytując