|
Oba faule Carbo w pierwszych 6 minutach wynikają z jego dramatycznego zjazdu szybkościowego, no bo nie można raczej mówić o zmęczeniu w 6 minucie meczu. On generalnie nigdy nie był sprinterem, dlatego każda obniżka formy pod kątem szybkości wychodzi u niego podwójnie.
Nie wyobrażam sobie go w esktraklasowej Wiśle w takiej formie. Myślę, że będzie za słaby nawet na ławkę.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 02.03.2026 o godz. 09:32.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|