Drozd napisał(a):

Tyle że to nie wina bramkarza...
Co to za podanie Biedrzyckiego na 3 metry. Co miał Letkiewicz zrobić? Tylko wyjebać byle gdzie. To po ch takie podanie?
To jest efekt filozofii Jopa. "Jesteśmy cierpliwi".
Duarte opierdala się do 80 minuty. Kuziemka do 65...
Na mecz zespół wychodzi jak na spacer, wszystko do tyłu, na chodzonego. Kto za to odpowiada?
Jop i nikt więcej.
|
To prawda to kolejna bramka na konto trenera który nakazuje tak grać nie mając ku takiej grze zawodnika.