Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#997
Stary 01.03.2026, 08:12
Lepszy byłby remis, nie podoba mi sie obecność pewnego miejskiego klubu w strefie barazowej.

Chorobry i tak by sie w końcu wyłożył, maja za malo jakościowa ławkę.

Dzis trzeba trzymac kciuki za remis Wieczystej z Polonia.
Odpowiedz cytując