Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.02.2026, 17:38
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Może dlatego żeby więcej klubów podpisało się pod skargą?
Ale jakie to ma znaczenie? Wystarczy jeden Kowalski, który skonstruuje odpowiednią skargę i ją przedłoży. Tutaj jest ważna siła argumentów prawnych, a nie podmioty, które stoją za taką skargą. I skoro Ty akurat potrzebujesz innych klubów, to dlaczego Królewski nie zrobił tego po cichu? Dopiero, kiedy te wiele klubów by się znalazło, to wtedy powinien o tym mówić/pisać.
Komunikat powinien informować o podjętych działaniach, a nie o ZAMIARZE podjęcia działań. To drugie jest popularne o części naszego społeczeństwa i wiadomo co potem z tego wynika(całe nic). Czyli złożyliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa tego i tego dnia oraz tego i tego dnia przedłożyliśmy takie i takie dokumenty do PZPNu. To byłoby poważne.
Odpowiedz cytując