Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#989
Stary 28.02.2026, 17:08
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
To tylko szantaż moim zdaniem, za dzień-dwa Śląsk ogłosi, że wpuszczają kibiców Wisły i będzie koniec tematu.
Nie inaczej. Taki komunikat powinien informować o tym, że to już się stało, tzn. taki pozew(?) został wysłany do odpowiedniego organu UE, a nie że zamierzamy to zrobić . Dzisiaj okazuje się jeszcze, że Królewski szuka wsparcia u innych. W jakim celu? Śmiesznie to wygląda. Podobnie z pismami do PZPN, prokuratury. To powinno już pójść i taki komunikat powinien o tym informować. Inaczej ktoś tutaj wychodzi na miękiszona i jak Śląsk wpuści kibiców to już będzie okej?
Odpowiedz cytując