As napisał(a):

https://wislakrakow.com/blogs/news/k...askiem-wroclaw
Grubo.
Jesli dojdzie do formalnej skarki do KE to Slask ma przejebane bo nie da sie wytlumaczyc zgodnosci z zasadmi udzielonej Slaskowi publicznej pomocy.
Nie pamietam, ktory to byl klub z Portugalii ale musieli oddac caly szmal co dostali o miasta czy regionu. Bylo to chyba trzy czy cztery lata temu.
|
To tylko szantaż moim zdaniem, za dzień-dwa Śląsk ogłosi, że wpuszczają kibiców Wisły i będzie koniec tematu.