Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#986
Stary 28.02.2026, 06:47
As napisał(a):Wyświetl post
https://wislakrakow.com/blogs/news/k...askiem-wroclaw
Grubo.

Jesli dojdzie do formalnej skarki do KE to Slask ma przejebane bo nie da sie wytlumaczyc zgodnosci z zasadmi udzielonej Slaskowi publicznej pomocy.

Nie pamietam, ktory to byl klub z Portugalii ale musieli oddac caly szmal co dostali o miasta czy regionu. Bylo to chyba trzy czy cztery lata temu.
To tylko szantaż moim zdaniem, za dzień-dwa Śląsk ogłosi, że wpuszczają kibiców Wisły i będzie koniec tematu.
Odpowiedz cytując