Patryko napisał(a):

Co do tego powrotu, to nie byłbym taki pewien.
Chodzą słuchy, że w razie spadku będzie tam totalna wyprzedaż kopaczy. Finansowo szorują po dnie, więc raczej nie będzie ich stać na jakieś konkretne ruchy, a Żewłakow to chyba nie jest z tych dyrektorów sportowych, co są w stanie działać bezgotówkowo.
|
Przecież w razie spadku tam nie będzie kogo sprzedawać, wszyscy rozwiążą kontrakty.