Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 27.02.2026, 17:43
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Co do tego powrotu, to nie byłbym taki pewien.

Chodzą słuchy, że w razie spadku będzie tam totalna wyprzedaż kopaczy. Finansowo szorują po dnie, więc raczej nie będzie ich stać na jakieś konkretne ruchy, a Żewłakow to chyba nie jest z tych dyrektorów sportowych, co są w stanie działać bezgotówkowo.
Przecież w razie spadku tam nie będzie kogo sprzedawać, wszyscy rozwiążą kontrakty.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując