Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.02.2026, 17:07
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przeciwieństwo brawoszefa to *werble*: Sapacz aka Spoceniec.

Jeśli chodzi o forum to lubię je poczytać od bodajże 2003 roku a sam coś raz na ruski rok naskrobię od wtedy kiedy mam konto. Miejsce kultowe i naprawdę szkoda żeby znikło i trzeba robić wszystko żeby istniało. Natomiast to prawda że od kiedy powstał "shoutbox" to zmniejszyła się częstotliwość wpisów na forum, czego byłem wielkim przeciwnikiem, do czasu. Bo jak zacząłem się udzielać na shoutboxie to wsiąkłem na amen a legendarne akcje jakie tam były to już na zawsze zostaną w pamięci. Kto nie uwielbiał gdy nieuchwytny i nieobliczalny bywalec kobierzyńskich pokoi bez klamek koalik wchodził w interakcje? Albo motywy krakusa76 z psiną i jego koparką? Albo rozkminy aNouca na temat ramówki Polsatu lub katastrof lotniczych? A może polityczne szambo w wykonaniu AS82? Złote czasy gdy nieraz człowiek na głos się śmiał do monitora. Niestety komuś () przeszkadzała swobodna wymiana zdań i myśli..

shoutbox > forum

Forum niestety z czasem stało się miejscem gdzie intelektualna strawa zaczęła mieszać się z intelektualnym onanizmem. Tego najzwyczajniejszego "pierrdolenia" czasem bywało (lub bywa) za wiele. To co nieraz zajmowało kilka stron danego tematu można było skondensować w jednym poście lub w jednej szybkiej rozmowie na SB. Ja wiem panowie że jest potrzeba porozmawiania, popisania w dobrym stylu ale czasem zbiera na wymioty a w najlepszym wypadku na odruchy zażenowania.

I tak AS piszesz jak to jest źle na tym Discordzie ale zastosuje tutaj pewną analogię. Niektórzy na forum jesteście jak sektor VIP, szampan, kanapeczki i koreczki, jak ktoś się awanturuje to chciałby żeby przyszła ochrona bo jak to tak nieelegancko. My na Discord jesteśmy jak w młynie. Sypią się ku rwy, palą się race, jest głośno. Dla każdego coś miłego ale jak jesteś Wiślakiem i chcesz pogadać normalnie to na discordzie da się a jak ktoś ma zbyt cieńką skórę to faktycznie niech idzie tam gdzię moderatorzy potrzymają go za rączkę..

PS

Sapacz dobre, podoba mi sie. Myslalem ze to pojdzie po linii Brawo Szefie! = brawoszef oraz Chujowo Szefie! = Chujoszef.


Osobiscie nie rozumiem jak mozna byc brawoszefem po 4 latach w 1 lidze gdzie sezon w sezon byly popelniane te same bledy w budowie skladu i zonglowanie trenerami. Ewidentnie wina za to jest w gabinetach.
Z drugiej strony nie mam tez tak jak niektorzy, ze wszystko co robi klub a dokladnie JK jest zle. Co by sie nie dzialo to zaskroniec winny. Jakis poziom obiektywizmu staram sie zachowac.

To w kwestii wyjasnienia do ktorego "obozu" naleze. Wg. mnie do zadnego ale przypisywany bylem juz do obu w zaleznosci od tego jak akurat cos ocenialem. Zycie, ludzie lubia szufladkowac.


Ale nie zgodze sie z toba w tej ocenie, ze forum to jest jaki sektor VIP i wszyscy tu sa jak francuskie pudelki. Jest tu raczej duzo osob, ktore prezwntuja rozne punkty widzenia. Po nickach widze, ze jest sporo ludzi z ktorymi jezdzilem na wyjazdy i niektorych pamietam z trybun. Raczej nie typ ludzi od kanapeczek i szampana na VIPie.

Moderatorow tutaj nie ma z tego co wiem wiec nie ma kto trzymac za raczki. Mam zablokowana czesc uzytkownikow ale nie dlatego, ze ich nie lubie czy przeszkadzaja mi ich opinie tylko nagminnie wchodza w pyskowki 1 na 1, ktore ciagna sie przez dwie, trzy strony i forum jest nieczytelne. Ale moderatorow nie ma.

Co do imby o Discorda. Wiecej tam czytalem niz pisalem ale jakies swoje obserwacje mam. Kiedy dyskusja tutaj zeszla na to czy Discord moglby zastapic forum to poprostu wyjasnilem co by sie ewentualnie musialo zmienic zeby tak sie stalo czyli wiecej walki z opiniami a mniej z ludzmi.

Tyle, taka moja opinia a to, ze sie ktos zagotowal i przywalil bana to juz konsekwencja posiadania swojego zdania. Ja sie nie obrazam ani za to ani za niezasluzone inwektywy od Wattsa.
Odpowiedz cytując