Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 26.02.2026, 16:38
As napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).

Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.

To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.

.... tam, przezyje.
Przeciwieństwo brawoszefa to *werble*: Sapacz aka Spoceniec.

Jeśli chodzi o forum to lubię je poczytać od bodajże 2003 roku a sam coś raz na ruski rok naskrobię od wtedy kiedy mam konto. Miejsce kultowe i naprawdę szkoda żeby znikło i trzeba robić wszystko żeby istniało. Natomiast to prawda że od kiedy powstał "shoutbox" to zmniejszyła się częstotliwość wpisów na forum, czego byłem wielkim przeciwnikiem, do czasu. Bo jak zacząłem się udzielać na shoutboxie to wsiąkłem na amen a legendarne akcje jakie tam były to już na zawsze zostaną w pamięci. Kto nie uwielbiał gdy nieuchwytny i nieobliczalny bywalec kobierzyńskich pokoi bez klamek koalik wchodził w interakcje? Albo motywy krakusa76 z psiną i jego koparką? Albo rozkminy aNouca na temat ramówki Polsatu lub katastrof lotniczych? A może polityczne szambo w wykonaniu AS82? Złote czasy gdy nieraz człowiek na głos się śmiał do monitora. Niestety komuś () przeszkadzała swobodna wymiana zdań i myśli..

shoutbox > forum

Forum niestety z czasem stało się miejscem gdzie intelektualna strawa zaczęła mieszać się z intelektualnym onanizmem. Tego najzwyczajniejszego "pierrdolenia" czasem bywało (lub bywa) za wiele. To co nieraz zajmowało kilka stron danego tematu można było skondensować w jednym poście lub w jednej szybkiej rozmowie na SB. Ja wiem panowie że jest potrzeba porozmawiania, popisania w dobrym stylu ale czasem zbiera na wymioty a w najlepszym wypadku na odruchy zażenowania.

I tak AS piszesz jak to jest źle na tym Discordzie ale zastosuje tutaj pewną analogię. Niektórzy na forum jesteście jak sektor VIP, szampan, kanapeczki i koreczki, jak ktoś się awanturuje to chciałby żeby przyszła ochrona bo jak to tak nieelegancko. My na Discord jesteśmy jak w młynie. Sypią się ku rwy, palą się race, jest głośno. Dla każdego coś miłego ale jak jesteś Wiślakiem i chcesz pogadać normalnie to na discordzie da się a jak ktoś ma zbyt cieńką skórę to faktycznie niech idzie tam gdzię moderatorzy potrzymają go za rączkę..

PS

<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując