Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 26.02.2026, 15:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Diacord = Shoutbox

Nie moja bajka. Brak ciągłości dyskusji i randomowe naparzanki.
.
No własnie.
My kcemy forumować .

A inni kcą dyskordować/szautboksować.

Te dwa zbiory mają też część wspólną.

Dla każdego coś miłego.
Odpowiedz cytując