|
Diacord = Shoutbox
Nie moja bajka. Brak ciągłości dyskusji i randomowe naparzanki.
Niektorzy może pamiętają, ale SB powstalo jakos w 2011 roku w odpowiedzi na popularność tej formy dyskusji na wówczas konkurencyjnym forum, a zaraz po jego uruchomieniu ewidentnie spadła ilość postów na klasycznym forum.
|