Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 26.02.2026, 14:05
Diacord = Shoutbox

Nie moja bajka. Brak ciągłości dyskusji i randomowe naparzanki.

Niektorzy może pamiętają, ale SB powstalo jakos w 2011 roku w odpowiedzi na popularność tej formy dyskusji na wówczas konkurencyjnym forum, a zaraz po jego uruchomieniu ewidentnie spadła ilość postów na klasycznym forum.
Odpowiedz cytując