As napisał(a):

Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).
Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.
To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.
.... tam, przezyje.
|
Dostałeś bana przez małe nieporozumienie. Już masz go ściągniętego I możesz wejść na server