Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 26.02.2026, 14:00
As napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).

Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.

To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.

.... tam, przezyje.
Dostałeś bana przez małe nieporozumienie. Już masz go ściągniętego I możesz wejść na server
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując