krysztal napisał(a):

Serio wyrzuciliście chłopa z pokoju na discordzie czy jak to się tam nazywa i piszecie o wolności słowa ?
|
Konkretnie po tym poscie

. Zbieralo sie w zyciu bany za rozne rzeczy ale za takie cos to jeszcze nie.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...3&postcount=96