Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 26.02.2026, 13:26
As napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).
Nie twierdzę, że jesteś brawoszefem. Ustosunkowałem się tylko do tego co napisałeś o discordzie.
Zresztą brawoszefy mi nie przeszkadzą zanadto. Gorsze są inne osobniki / nie dotyczy to Ciebie oczywiście/
Odpowiedz cytując