As napisał(a):

Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).
|
Nie twierdzę, że jesteś brawoszefem. Ustosunkowałem się tylko do tego co napisałeś o discordzie.
Zresztą brawoszefy mi nie przeszkadzą zanadto. Gorsze są inne osobniki / nie dotyczy to Ciebie oczywiście/
