Watts napisał(a):

nie pamiętam żebyś próbował się z kimkolwiek konfrontować na serwerze, nawet z tym co miał czelność uprzejmie donieść i zagrozić twojemu ego forumowego mędrca
zamiast tego przyszedłeś tu spłakać się na trzy wpisy i kilkanaście linijek tekstu, że co to ciebie właściwie obchodzi - rozumiesz ironię tej sytuacji, czy potrzebujesz lecytyny?
przypadkiem udało ci się napisać coś prawdziwego: jesteś na to za stary
tak będzie lepiej dla nas wszystkich, nie czuj do mnie urazy, każdy miał kiedyś jakiś szok poznawczy
muszę już lecieć hejtować Jarosława, pa
|
Przeciez ja nie napisalem, ze ja sie z kimkolwiek konfrontowalem i ze w ogole chodzi o mnie wiec nie wiem totalnie o czym ty mowisz.
Nie widze powodu czucia do ciebie urazy. Twoje wycieczki osobiste w moja strone to jest wyraz twojej slabosci ale nie powod zeby czuc uraze, bardziej wspolczucie jesli juz.
Mozna miec 4 dychy na karku i byc na cos za starym, wiec spokojnie z tym bo masz na serwerze sporo chlopakow starszych ode mnie.