Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 26.02.2026, 13:22
Watts napisał(a):Wyświetl post
nie pamiętam żebyś próbował się z kimkolwiek konfrontować na serwerze, nawet z tym co miał czelność uprzejmie donieść i zagrozić twojemu ego forumowego mędrca
zamiast tego przyszedłeś tu spłakać się na trzy wpisy i kilkanaście linijek tekstu, że co to ciebie właściwie obchodzi - rozumiesz ironię tej sytuacji, czy potrzebujesz lecytyny?
przypadkiem udało ci się napisać coś prawdziwego: jesteś na to za stary
tak będzie lepiej dla nas wszystkich, nie czuj do mnie urazy, każdy miał kiedyś jakiś szok poznawczy

muszę już lecieć hejtować Jarosława, pa
Przeciez ja nie napisalem, ze ja sie z kimkolwiek konfrontowalem i ze w ogole chodzi o mnie wiec nie wiem totalnie o czym ty mowisz.

Nie widze powodu czucia do ciebie urazy. Twoje wycieczki osobiste w moja strone to jest wyraz twojej slabosci ale nie powod zeby czuc uraze, bardziej wspolczucie jesli juz.

Mozna miec 4 dychy na karku i byc na cos za starym, wiec spokojnie z tym bo masz na serwerze sporo chlopakow starszych ode mnie.
Odpowiedz cytując