Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 26.02.2026, 13:15
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Brawoszefy urzędują i tu i tam. Nie musisz się czuć wyalienowany
Ale ja nie jestem zadnym brawoszefem ani chujoszefem(? jak sie nazywa przeciwienstwo brawoszefa?).

Przecierz ja tylko napisalem, ze zeby Discord mogl zastapic forum to musi byc na serwerze mniej personalnego jebania uzytkownikow za poglady.

To jakies kontrowersyjne jest? Chyba nie, ale wystarzylo zeby mnie za to wy.......ic z serwera.

.... tam, przezyje.
Odpowiedz cytując