As napisał(a):

Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem.
Nikogo nie obrazilem, nikogo nie zaatakowalem ale widac, ze wyrazenie sugestii jak zrobic Disco lepszym o wiekszym zasiegu to obraza majestatu.
|
nie pamiętam żebyś próbował się z kimkolwiek konfrontować na serwerze, nawet z tym co miał czelność uprzejmie donieść i zagrozić twojemu ego forumowego mędrca
zamiast tego przyszedłeś tu spłakać się na trzy wpisy i kilkanaście linijek tekstu, że co to ciebie właściwie obchodzi - rozumiesz ironię tej sytuacji, czy potrzebujesz lecytyny?
przypadkiem udało ci się napisać coś prawdziwego: jesteś na to za stary
tak będzie lepiej dla nas wszystkich, nie czuj do mnie urazy, każdy miał kiedyś jakiś szok poznawczy
muszę już lecieć hejtować Jarosława, pa
