Watts napisał(a):

właśnie widzę
dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą
życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie
|
Nie wiem co to sa odczucia fajnopolackie ale nie wnikam bo nie chce karmic urojen i paranoi na moj temat.
Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem.
Nikogo nie obrazilem, nikogo nie zaatakowalem ale widac, ze wyrazenie sugestii jak zrobic Disco lepszym o wiekszym zasiegu to obraza majestatu.
Wolnosc slowa

LoL.