Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 26.02.2026, 12:54
Watts napisał(a):Wyświetl post
właśnie widzę

dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą

życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie
Nie wiem co to sa odczucia fajnopolackie ale nie wnikam bo nie chce karmic urojen i paranoi na moj temat.

Dziekuje za wyrzucenie mnie z serwera bo de facto potwierdzilo to co napisalem.
Nikogo nie obrazilem, nikogo nie zaatakowalem ale widac, ze wyrazenie sugestii jak zrobic Disco lepszym o wiekszym zasiegu to obraza majestatu.

Wolnosc slowa LoL.
Odpowiedz cytując