Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 26.02.2026, 12:38
As napisał(a):Wyświetl post
Po mnie tez splywa, to tylko internet a poza tym za stary jestem zeby sie przejmowac.
właśnie widzę

dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą

życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie
Odpowiedz cytując