As napisał(a):

|
Po mnie tez splywa, to tylko internet a poza tym za stary jestem zeby sie przejmowac.
|
właśnie widzę
dlatego cieszę się że forum odżyło, ludzie starszej daty przyzwyczajeni do konformizmu, braku konfrontacji, wypowiadania się z pozycji autorytetu i liczenia sobie nawzajem przecinków nie będą wchodzić sobie w paradę z całą resztą
życzę owocnych dyskusji z Markusami i wolfymi, no i oczywiście wołania moderatora za każdym razem jak coś będzie obrażało uczucia fajnopolackie
