Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 26.02.2026, 10:59
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć że Fred to ogór a Jop to parodysta..

Na discordzie panuje wolność słowa, nikt nikomu nie broni wychwalać tam prezesa pod niebiosa ale jak widać jest tam przewaga sceptyków co do jego osoby choć i osób umiarkowanych tam nie brakuje. Jeśli ktoś chce podyskutować na temat działań prezes i chce go brać w obronę to zapraszamy, każdy (nawet ultra-brawoszef) jest tam mile widziany.
Przeciez nie napisalem nic kontrowersyjnego. Tak poprostu jest na Discordzie, ze linia jest ustalona a jak ktos sie wylamuje to jest gremialnie wysmiewany.

Z reszta zobacz, jeden polecial uczynnie doniesc o moim poscie i jakie byly reakcje. Czy ktos podjal dyskusje z innym punktem widzenia czy bylo wysmiewanie i sarkazm ad-personam?

Wez tu teraz badz jakims uzytkownikiem, ktory dolacza do Discorda i napisze cos pozytywnego o JK, bedzie mial raczej przejebane od personalnych wycieczek i wysmiewania. Wystarczy zobaczyc sekcje "cytaty" jakie tam sa komentarze. Tak wiec pisanie, ze jest "kazdy mile widziany" nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia na discordzie.

Chodzi mi o to, ze wislacki Discord nie jest zly bo da sie z ludzmi pogadac ale z powyzszych powodow nie nadaje sie jako alternatywa dla forum.
Odpowiedz cytując