Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.02.2026, 09:11
As napisał(a):Wyświetl post
Jestem tam dopisany ale na Discordzie wlasciwie cala dyskusja 24/7 sprowadza sie do jebania Krolewskiego plus jakies inne sprawy klubowe lub mecze, ktore koniec koncow i tak koncza sie jebaniem Krolewskiego.

Mnie tam JK ani grzeje ani ziebi ale jak wejdziesz na Discorda raz na tydzien czy raz na miesiac to nic wlasciwie nie tracisz chyba, ze inresuje cie co dzisiaj wedlug Discorda Krolewski zrobil zle.
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć że Fred to ogór a Jop to parodysta..

Na discordzie panuje wolność słowa, nikt nikomu nie broni wychwalać tam prezesa pod niebiosa ale jak widać jest tam przewaga sceptyków co do jego osoby choć i osób umiarkowanych tam nie brakuje. Jeśli ktoś chce podyskutować na temat działań prezes i chce go brać w obronę to zapraszamy, każdy (nawet ultra-brawoszef) jest tam mile widziany.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując