Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 26.02.2026, 08:48
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Powstał server Discord jako opcja zapasowa na wypadek jakby forum padło. Trochę tam forumowiczów siedzi ale to bardziej substytut SB bo jako forum (choć jest opcja pisania w tematach) średnio się nadaje. Tutaj link: https://discord.gg/ASsFuvDUH
Jestem tam dopisany ale na Discordzie wlasciwie cala dyskusja 24/7 sprowadza sie do jebania Krolewskiego plus jakies inne sprawy klubowe lub mecze, ktore koniec koncow i tak koncza sie jebaniem Krolewskiego.

Mnie tam JK ani grzeje ani ziebi ale jak wejdziesz na Discorda raz na tydzien czy raz na miesiac to nic wlasciwie nie tracisz chyba, ze inresuje cie co dzisiaj wedlug Discorda Krolewski zrobil zle.
Ostatnio edytowane przez As : 26.02.2026 o godz. 08:51.
Odpowiedz cytując