Mixu napisał(a):

|
Powstał server Discord jako opcja zapasowa na wypadek jakby forum padło. Trochę tam forumowiczów siedzi ale to bardziej substytut SB bo jako forum (choć jest opcja pisania w tematach) średnio się nadaje. Tutaj link: https://discord.gg/ASsFuvDUH
|
Jestem tam dopisany ale na Discordzie wlasciwie cala dyskusja 24/7 sprowadza sie do jebania Krolewskiego plus jakies inne sprawy klubowe lub mecze, ktore koniec koncow i tak koncza sie jebaniem Krolewskiego.
Mnie tam JK ani grzeje ani ziebi ale jak wejdziesz na Discorda raz na tydzien czy raz na miesiac to nic wlasciwie nie tracisz chyba, ze inresuje cie co dzisiaj wedlug Discorda Krolewski zrobil zle.