Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.02.2026, 18:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Lesiu, nie martw się. Używam języka z zakresu słownictwa Pana Królewskiego jak mu wieczorami w weekendy spektrum autyzmu się przestawi w złą stronę. Także chyba Pan Królewski nie byłby taki, że się za to obrazi. Gorzej jak poczyta twoje wpisy jak mu kazałeś wypierdalać z Wisły i że z Socios kręci lody z kasy kibiców.
Biorąc pod uwagę twoje nagminne hejty na Pana Królewskiego, nie masz moralnego prawa, więc się ośmieszasz, zwracając uwagę innym. Ja się nie martwię. Gorzej z tobą, gdzie będziesz wtedy wylewal hejt na prezesa. Przecież to jest twoim celem życiowym, nadaje mu sens.
Odpowiedz cytując