Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5376
Stary 25.02.2026, 15:50
Dodalbym jeszcze że paradoksalnie slabsza wiosna moze przynieść wiecej korzysci. Nic tak nie zrobiłoby źle na gabinety jak uspienie czujności i przeświadczenie o mocarnej kadrze gotowej na ekstraklase.

Zdarzy sie parę remisów, z 2-3 porażki, lepiej teraz niz w esa. Nie musimy jak Miedź Legnica rozwalic ligi z 77 punktami tylko po to by po roku do niej wrocic.
Odpowiedz cytując