|
Dodalbym jeszcze że paradoksalnie slabsza wiosna moze przynieść wiecej korzysci. Nic tak nie zrobiłoby źle na gabinety jak uspienie czujności i przeświadczenie o mocarnej kadrze gotowej na ekstraklase.
Zdarzy sie parę remisów, z 2-3 porażki, lepiej teraz niz w esa. Nie musimy jak Miedź Legnica rozwalic ligi z 77 punktami tylko po to by po roku do niej wrocic.
|