Wyświetl pojedynczy post
Dynamiczny Królik
Junior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 25.02.2026, 15:42
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Może się gdzieś przeniesiemy?
Jeżeli nie możemy dotrzeć do właściciela forum to najlepszym wyjściem będzie postawienie swojego forum na podobnej zasadzie, jak tutaj.
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem w stanie to również ogarnąć od strony IT.
Byłoby super gdybyś to pepe ogarnął. Może ktoś, kto też się na tym zna, mógłby Ci w tym pomóc?

Jeżeli chodzi o wszystkie koszty to bez problemu będziemy się składać. To nie są wielkie kwoty, a jak się złożymy wyjdą jakieś grosze.

Chodzi o to, żeby forum mogło spokojnie funkcjonować, bo za chwilę znowu może powtórzyć się sytuacja, że ktoś przyjdzie i "zgasi światło". Tylko tym razem już na dobre.

A może w ten sposób stworzymy jakieś fajne miejsce, które zacznie pisać swoją historię, tak jak kiedyś zrobiło to TWSD?
Odpowiedz cytując