Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.02.2026, 15:21
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Może się gdzieś przeniesiemy?
Biorąc pod uwagę, że jest tu "niepewnie", to dobry pomysł.
Ale ktoś musiałby się zająć stroną organizacyjno-techniczną ( hosting, oprogramowanie, konfiguracja, administracja itd)
Czy taki "ktoś" się znajdzie?
Ja ze swej strony mogę zadeklarować tylko wpłatę na taki cel.

Po co to robić?
W mojej ocenie po to, żeby się czasami dowiedzieć "jak jest".
Bo oprócz tego co mamy na forum negatywnego ( częste zaczepki personalne, oczywisty trolling uskuteczniany przez niektórych itd), to właśnie czasami można poczytać "jak jest".

Bardzo lubię hasło Matki Kurki - NIE WIERZYMY NIKOMU, NIE WIERZYMY W NIC, PATRZYMY NA FAKTY I WYCIĄGAMY WNIOSKI.

Dlatego czytanie tego co piszecie oraz używanie mózgu pozwala na wyrobieniu sobie opinii w zakresie gdzie nasz klub zmierza.

Ktoś powie, że są przecież dziennikarze i to oni powinni informować o wszystkim.
Ale niestety widzimy, że w większości przypadków nie są w stanie zadać żadnego niewygodnego pytania.
Dlaczego? Bo skończyły by się darmowe długopisy i poczęstunki, skończył by się w ogóle dostęp do klubu.
Przykładowo, czy wyobrażacie sobie red. Karcza zadającego "ostre" pytanie
Odpowiedz cytując