Fugiel napisał(a):

|
Może się gdzieś przeniesiemy?
|
Biorąc pod uwagę, że jest tu "niepewnie", to dobry pomysł.
Ale ktoś musiałby się zająć stroną organizacyjno-techniczną ( hosting, oprogramowanie, konfiguracja, administracja itd)
Czy taki "ktoś" się znajdzie?
Ja ze swej strony mogę zadeklarować tylko wpłatę na taki cel.
Po co to robić?
W mojej ocenie po to, żeby się czasami dowiedzieć "jak jest".
Bo oprócz tego co mamy na forum negatywnego ( częste zaczepki personalne, oczywisty trolling uskuteczniany przez niektórych itd), to właśnie czasami można poczytać "jak jest".
Bardzo lubię hasło Matki Kurki - NIE WIERZYMY NIKOMU, NIE WIERZYMY W NIC, PATRZYMY NA FAKTY I WYCIĄGAMY WNIOSKI.
Dlatego czytanie tego co piszecie oraz używanie mózgu pozwala na wyrobieniu sobie opinii w zakresie gdzie nasz klub zmierza.
Ktoś powie, że są przecież dziennikarze i to oni powinni informować o wszystkim.
Ale niestety widzimy, że w większości przypadków nie są w stanie zadać żadnego niewygodnego pytania.
Dlaczego? Bo skończyły by się darmowe długopisy i poczęstunki, skończył by się w ogóle dostęp do klubu.
Przykładowo, czy wyobrażacie sobie red. Karcza zadającego "ostre" pytanie
