Fugiel napisał(a):

|
Może się gdzieś przeniesiemy?
|
Powstał server Discord jako opcja zapasowa na wypadek jakby forum padło. Trochę tam forumowiczów siedzi ale to bardziej substytut SB bo jako forum (choć jest opcja pisania w tematach) średnio się nadaje. Tutaj link:
https://discord.gg/ASsFuvDUH