Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30398
Stary 25.02.2026, 13:11
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
@Patryko

Ja się z Tobą zgadzam. Z w/w listy pozostawiłbym w klubie dwóch zawodników: Gigera i Biedrzyckiego.

Problem w tym, że z wypowiedzi Prezesa Królewskiego (Członka Rady Przyszłości i Young-Global Leadera) wynika coś zupełnie innego...
Wyobraz sobie że jestes losowym zawodnikiem aktualnej druzyny Wisly ktoremu sie konczy kontrakt.

Wychodzi JK 25 lutego i mówi ze polowa skladu sie nie nadaje do esa i będzie wymieniona.

Jaki byłby tego efekt w lidze?

Po zdobyciu PP i jednoczesnym 10 miejscu w lidze wymieniono pol druzyny. Taka kolej rzeczy.

Teraz nie będzie inaczej, ale sądzę że obecny trzon (meczowa 20) to w 70% zostanie w klubie. Zawodnicy nr 21-40 w 70% odejdą.
Odpowiedz cytując