sandomingo napisał(a):

@Patryko
Ja się z Tobą zgadzam. Z w/w listy pozostawiłbym w klubie dwóch zawodników: Gigera i Biedrzyckiego.
Problem w tym, że z wypowiedzi Prezesa Królewskiego (Członka Rady Przyszłości i Young-Global Leadera) wynika coś zupełnie innego...
|
Wyobraz sobie że jestes losowym zawodnikiem aktualnej druzyny Wisly ktoremu sie konczy kontrakt.
Wychodzi JK 25 lutego i mówi ze polowa skladu sie nie nadaje do esa i będzie wymieniona.
Jaki byłby tego efekt w lidze?
Po zdobyciu PP i jednoczesnym 10 miejscu w lidze wymieniono pol druzyny. Taka kolej rzeczy.
Teraz nie będzie inaczej, ale sądzę że obecny trzon (meczowa 20) to w 70% zostanie w klubie. Zawodnicy nr 21-40 w 70% odejdą.