|
@Patryko
Ja się z Tobą zgadzam. Z w/w listy pozostawiłbym w klubie dwóch zawodników: Gigera i Biedrzyckiego.
Problem w tym, że z wypowiedzi Prezesa Królewskiego (Członka Rady Przyszłości i Young-Global Leadera) wynika coś zupełnie innego...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|